| Termín | Délka | Cena | Obj.číslo | Rezervace | Přihláška |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2010 - 14.08.2010 | 8 dní | 13000 Kč | 4616 |
Ve Walliských Alpách, na italsko-švýcarských hranicích jihozápadně od horského městečka Zermatt, se nachází Matterhorn, známý jako Mont Cervin nebo Monte Cervino. Je okouzlující, fotogenický a svým vzhledem alpské krásy se právem nazývá - klenot Švýcarska. Během týdenního zájezdu poznáme podrobněji jeho nejbližší okolí, projdeme se pod jeho úpatím, projedeme se zubačkou i lanovkou, navštívíme také kouzelné údolí Saas Fee, zaplaveme si v termálních lázních. Ubytování máme v tříhvězdičkovém hotelu u městečka Stalden jen několik km před světoznámým střediskem Zermatt, které je branou do této skvostné krajiny. Pokoje mají vlastní soc. zařízení (WC a sprcha), sat. TV a telefon. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 4 chodech. Jednou je místo večeře walliský večer s grilováním. Tento hotel je ideálním východiskem do údolí Mattertal a poskytuje dostatek klidu a relaxace v této části Alp. Samozřejmě s Vámi po celou dobu pobytu bude přítomna dvojice průvodců.
Ubytování: Ubytování máme v tříhvězdičkovém hotelu u městečka Stalden jen několik km před světoznámým střediskem Zermatt, které je branou do této skvostné krajiny. Pokoje mají vlastní soc. zařízení (WC a sprcha), sat. TV a telefon.
Stravování: Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 4 chodech. Jednou je místo večeře walliský večer s grilováním.
Nástupní místa: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Beroun, Plzeň
Svozy: Brno, Svitavy, Litomyšl, Vysoké Mýto
Cena zahrnuje: 5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeře, 1x grilování, doprava autokarem, všechny výlety podle programu, ložní prádlo, ručníky, vedoucí zájezdu
Cena nezahrnuje: vstupné, lanovky, pojištění léčebných výloh (doporučujeme uzavřít si vlastní) a vše ostatní, co není uvedeno v „Cena zahrnuje“
Příplatek: Za 1-lůžkový pokoj 1400 Kč.
©2012 CK Alpina - zájezdy a dovolená
|
ck@alpina.cz
|
+420 548522652
|
+420 777257462
| odkazy