Poznávací zájezdy na Korsiku

Korsika - pobytové poznávací zájezdy s koupáním a nenáročnou turistikou

Pobytové zájezdy na Korsiku s koupáním v moři a turistikou spíše odpočinkového charakteru. Během několika lehčích túr a výletů po korsických památkách můžete podlehnout podmanivému kouzlu Korsiky.

V letošním roce nenabízíme klasický pobytový nebo poznávací zájezd na Korsiku, ale můžete si vybrat z několika aktivních programů s významným poznávacím charakterem. Mezi méně náročné zájezdy s poznávacím charakterem patří: Korsika - pohodová turistika a Pobřeží Korsiky na kole.

S realizací zájezdů do Francie dle vyhlášených Covid-podmínek počítáme! Francie je otevřená turistům, situace se tam zlepšuje a opatření se postupně rozvolňují.
Aktuální povinnosti - vstup do Francie: negativní PCR test (72 hod), vyplnění čestného prohlášení (podrobnosti mzv.cz), možnost antigenu, úlevy pro očkované a po prodělání Covidu zatím nebyly zavedeny. Při návratu do ČR je třeba: vyplnění příjezdového formuláře, PCR test do 5 dní po příjezdu (výjimky pro očkované a po Covidu) a nosit respirátor. Návratový PCR test si můžete udělat přímo na Zvonařce po výstupu z autobusu za zvýhodněnou cenu 990 Kč na odběrovém místě Hola Biolabs. Výsledky obdržíte stejný den odpoledne. Ale je pravděpodobné, že do léta padne i nutnost PCR testů. Podmínky cestování do zahraničí najdete v tabulce Alpina semafor - kam je možné s námi cestovat.


Zájezdy

  • Zpět na dlaždice
  • Řádkový seznam termínů