Poznávací zájezdy na Korsiku

Korsika - pobytové poznávací zájezdy s koupáním a nenáročnou turistikou

Pobytové zájezdy na Korsiku s koupáním v moři a turistikou spíše odpočinkového charakteru. Během několika lehčích túr a výletů po korsických památkách můžete podlehnout podmanivému kouzlu Korsiky.

V letošním roce nenabízíme klasický pobytový nebo poznávací zájezd na Korsiku, ale můžete si vybrat z několika aktivních programů s významným poznávacím charakterem. Mezi méně náročné zájezdy s poznávacím charakterem patří: Korsika - pohodová turistika a Pobřeží Korsiky na kole.

S realizací zájezdů do Francie dle vyhlášených Covid-podmínek počítáme! Francie je otevřená turistům, situace se tam zlepšuje a opatření se postupně rozvolňují.
Aktuální povinnosti - vstup do Francie: splnění jedné ze tří podmínek: negativní antigenní nebo PCR test (72 hod), dokončené očkování, prodělání Covidu (6 měsíců); výjimka pro děti do 11 let (podrobnosti mzv.cz). Návrat do ČR vyplnění elektronického příjezdového formuláře a splnění jedné ze tří podmínek: antigenní nebo PCR test v ČR do 5ti dnů po návratu, dokončené očkování, prodělání Covidu.

Zájezdy

  • Zpět na dlaždice
  • Řádkový seznam termínů