Starobrno

Nejlepší pivo nejen na celé Moravě

Starobrno logoNa všechny zájezdy CK Alpina vozíme vynikající pivo Starobrno. V autobuse jsou na prodej plechovky 0,5 l a na některé naše zájezdy vozíme navíc bečku (sud piva) Starobrno 11%.

V roce 2011 vyhlašujeme soutěž o nejlepší fotku, které nechybí vtip a originalita! Vyfoťte se s pivem Starobrno na cestách s CK Alpina a fotografie (max. 2 kusy) zašlete na adresu starobrno@alpina.cz. Vítěze vyhlásíme na Setkání cestovatelů v říjnu 2011.

1. cena: poukaz na zájezd CK Alpina v hodnotě 6000 Kč + věcné ceny od Starobrna
2. cena: poukaz na zájezd CK Alpina v hodnotě 4000 Kč + věcné ceny od Starobrna
3. cena: poukaz na zájezd CK Alpina v hodnotě 2000 Kč + věcné ceny od Starobrna

Fotky ze soutěže v roce 2010

Ukázka fotek ze soutěže roku 2008 a 2009:
CK Alpina - zájezdy a aktivní dovolená - hory, turistika, cyklistika, zimní zájezdy na hory

Albánie, Bulharsko, Bosna a Hercegovina, Černá Hora, Etiopie, Francie, Gruzie, Holandsko, Chorvatsko, Indie, Itálie, Kyrgyzstán, Makedonie, Nepál, Norsko, Nový Zéland, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Slovinsko, Španělsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie - Karpaty, Alpy, Dolomity, Kavkaz, Julské Alpy, Korsika, Provence, Podkarpatská Rus - Pěší turistika, Horská turistika, Přechody hor - trekking, Cyklozájezdy, Cykloturistika, MTB - horská cyklistika, Expedice, Víkendové zájezdy, Ferraty, Vysokohorská turistika, Zimní zájezdy na hory, Sněžnice, Lyžování, Snowboarding, Freeride, Poznání, Zájezdy s ubytováním, Zájezdy s polopenezí.