Vize CK Alpina

Kam směřujeme?

Alpina = aktivní dovolená v dobrém kolektivu

Náš styl je jasný a vždy bude. I když se snažíme nabídnout pestrou paletu zájezdů, aby si mohl vybrat každý podle svých preferencí a kondice, všechny naše zájezdy vždy spojuje důraz na pohyb a dobrou partu. Nepodbízíme se extrémně nízkou cenou na úkor kvality, ale ani zbytečným luxusem. Aktivně hledáme i nové oblasti a trendy, ale nepouštíme se do zájezdů, kde si nejsme jistí, že je umíme udělat na špičkové úrovni.

Alpina = to jste i vy

Chceme, aby byli lidé na našich zájezdech spokojení, proto své klienty považujeme za důležité partnery a zajímá nás jejich názor. Abychom každému usnadnili volbu toho správného zájezdu, klademe důraz na sdílení informací a profesionální, přesto příjemnou a lidskou, komunikaci před, během a po zájezdu.

Alpina = lidé, tým, parta

Uvědomujeme si, že Alpinu tvoří jednotliví lidé a jejich vzájemná souhra. Žádný zájezd a jeho neopakovatelné zážitky by se neuskutečnily bez zapojení řady lidí v zázemí, týmu průvodců, kuchařů, řidičů, ale také účastníků a místních spolupracovníků. Naším cílem je o tento tým pečovat, udržovat dobré vztahy, podmínky a podporovat spolupráci a komunikaci tak, aby vzkvétal a mohl plně rozvíjet svůj potenciál.

Alpina = „firma, jak má být“

Pracujeme na tom, abychom budovali dobré jméno Alpiny a abychom byli hrdí na to, co děláme. Zkrátka, abychom byli „firmou, jak má být“. Poznáte nás vždy podle značky Alpina, svou práci ani logo neschováváme.