Gruzie

Gruzie byla součástí Sovětského svazu, nyní je to samostatná země. Žije zde hrdý kavkazský národ, jenž se může chlubit nejen výjimečným historickým dědictvím, ale hlavně překrásnou přírodou, zatím nedotčenou turistickým ruchem. Země vám nabízí prožití nezapomenutelného dobrodružství při putování kavkazskými horami s malebnými vesničkami Svanetie hlídanými unikátními strážními věžemi či oblastí pod nejvyšší horou Kazbek.

S realizací zimních i letních zájezdů do Gruzie počítáme! Kvůli drobným změnám podmínek při vjezdu do země nebo při návratu domů zájezdy rušit nebudeme. Gruzie je otevřená turistům, služby, restaurace a ubytování fungují.
Aktuální povinnosti - vstup do Gruzie: dokončené očkování; neočkovaní negativní PCR test (72 hod) a 3. den další kontrolní PCR test v Gruzii; všichni vyplnění elektronického příjezdového formuláře; (podrobnosti mzv.cz). Při návratu do ČR je třeba: vyplnění elektronického příjezdového formuláře před návratem; lidé s dokončeným očkováním nebo po prodělání Covidu: bez dalších povinností; ostatní: antigenní test před odjezdem ze země a po návratu do ČR samoizolace ukončená negativním PCR testem provedeným nejdříve 5. den po návratu.


Zájezdy

  • Zpět na dlaždice
  • Řádkový seznam termínů

Gruzie - lyžování ve Svanetii

Sjezdování a freeride pod vrcholy Vysokého Kavkazu

Zájezdy v uplynulých termínech

Gruzie - Svanetie a oblast Kazbeku

Turistika pod Centrálním Kavkazem, vesničky, strážní věže a další perly

Gruzie - Svanetie

Turistika pod Centrálním Kavkazem, vesničkami se strážními věžemi

Gruzie - trekking na Kavkaze s výstupem na Kazbek

Horský přechod okořeněný místní kulturou a zakončený vysokohorskou turistikou

Gruzie - treking na Kavkaze

Horské přechody Tushetie a Svanetie okořeněné místní kulturou

Podrobnější informace o Gruzii: Gruzie - informace o zemi - počasí, doklady, přejezd hranic, měna, bezpečnost