Makedonie

Severní Makedonie - zájezdy a aktivní dovolená - hory, turistika, cykloturistika, lyžování, skialp a sněžnice

Severní Makedonie je poměrně malá země ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Díky svému převážně hornatému terénu a příjemným lidem nabízí Makedonie v létě ideální podmínky pro horskou turistiku i cyklistiku a v zimě vysokopoložená horská střediska pro lyžaře, skialpinisty a sněžničáře.

S realizací letních i zimních zájezdů do Makedonie počítáme! Kvůli drobným změnám podmínek při vjezdu do země nebo při návratu domů zájezdy rušit nebudeme. Makedonie je otevřená turistům, služby, restaurace i ubytování fungují.
Aktuální povinnosti - vstup do Makedonie: vstup pro občany ČR není omezen (podrobnosti mzv.cz). Návrat do ČR: vyplnění elektronického příjezdového formuláře před návratem; lidé s dokončeným očkováním nebo po prodělání Covidu: bez dalších povinností; ostatní: antigenní test před odjezdem ze země a po návratu do ČR samoizolace ukončená negativním PCR testem provedeným nejdříve 5. den po návratu. Splnění návratových podmínek není při pozemní dopravě kontrolováno.


Zájezdy

  • Zpět na dlaždice
  • Řádkový seznam termínů

Makedonie - lyžování na Popově Šapce a v Mavrovu

Lyže, snowboard, freeride v pohoří Šar Planina a Bistra Planina

Makedonie - skialp na Šar Palnině a Pelisteru

Skialpové túry a freeride na Popově Šapce a Pelisteru

Makedonie - přechod na sněžnicích

Sněžnicový přechod pohoří Šar Planina a Bistra Planina

Zájezdy v uplynulých termínech

Krásy hor a jezer Makedonie

Ohrid a národní parky Mavrovo, Galičica a Pelister

Hory Makedonie

Přechod Šar Planiny, Galičice a Pelisteru (Makedonie)

Makedonie na kole

Nejhezčí jezera, vysoké hory, města i vesničky, monastýry i mešity

Podrobnější informace o Severní Makedonii: Makedonie - informace o zemi - počasí, doklady, přejezd hranic, měna, bezpečnost

Pokud jste si nevybrali žádný z našich zájezdů do Makedonie, vyzkoušejte aktivní dovolenou a zájezdy do okolních balkánských zemí: Černá Hora, Albánie, Bulharsko, Řecko...