Další informace a služby

Jak se na zájezd přihlásit

Co je třeba udělat pro přihlášení? Podívejte se na podrobný postup pro rezervaci, přihlášku, úhradu za zájezd, uplatnění slev, sjednání pojištění na zájezd a další.

Všeobecné podmínky

Podmínky, kterými se řídí smlouva o zájezdu CK Alpina.

Dárkový poukaz

Darujte poukaz na náš zájezd. Darujte zážitky! Překvapte své blízké dárkem, na který se nezapomíná.

10 důvodů, proč jet s Alpinou

Přečtěte si 10 důvodů, proč vyrazit na dovolenou právě s námi.

Jak vypadají naše zájezdy

Nejčastější otázky a odpovědi k průběhu našich zájezdů.

Základní práva zákazníka

Přečtěte si, jaká základní práva máte při objednání a realizaci zájezdu jako zákazníci CK Alpina.

Členství v Alpenverein (ÖEAV)

CK Alpina nabízí možnost sjednání členství v Rakouském alpském svazu s nejlepším pojištěním do hor, s výraznými slevami na horských chatách a řadou dalších výhod.

Slevy na zájezdy

Přehled slev, které na naše zájezdy nabízíme.

Vybavení na zájezdy

Nevíte co si s sebou vzít na zájezd? Rady na cestu a tipy na vybavení jsou rozděleny podle zaměření zájezdu - přechody hor, lehká horská turistika, cyklistické zájezdy, ferraty, ledovce, zimní zájezdy.

Odjezdová místa na zájezdy CK Alpina

Na všechny naše autobusové zájezdy můžete nastoupit v Brně. Další nástupní místa najdete zde.

Práce v CK

Láká vás práce v cestovním ruchu? Nabízíme práci v zázemí kanceláře, ale i práci v terénu jako průvodce, kuchař či řidič. Více naleznete na aktuální nabídky práce v CK Alpina.

Proč netiskneme katalog?


Poslední vytištěný katalog byl na sezonu 2020 a s příchodech covidu se od jeho tisku upustilo. V té době to bylo především z důvodu finančních a jelikož se nikdy nevědělo, kam se bude moct cestovat, tak i ryze praktických. Na webu jsme byli schopni uvádět aktuální informace, kam je možné cestovat a vypisovat obratem nové zájezdy a termíny dle vládních nařízení.

Po covidu jsme se již k tisku katalogu nevrátili. Ačkoliv jsme podobu tištěného katalogu měli rádi a bude nám na jednu stranu chybět, tak se v rámci filozofie naší CK, chceme chovat především ekologicky a podporovat udržitelný cestovní ruch. Záleží nám také na poskytování aktuálních a kompletních informací našim klientům, které v katalogu nejsme schopni po jeho vytištění zaručit.

Ochrana osobních údajů

Přečtěte si, jaké osobní údaje shromažďujeme, na co je používáme a jaké máte práva.