Nepál

Nepál - zájezdy a aktivní dovolená - hory, horská turistika, trekking, Himaláje...

Nepál je střecha světa, země, ve které se nachází nejvyšší pohoří na zemi - Himaláj, země, na jejímž území je nejvíce vrcholů s výškou přesahující 8000 m, ale také země, kde roste rýže, volně žijí tygři, nosorožci a sloni. Nepál je země, kde se narodil Budha. Nepál patří k nejchudším oblastem na světě, ale z místních lidí vyzařuje radost ze života, bezstarostnost, energie i moudrost. Jak říká klasik: Nepál nezměníš - Nepál změní tebe.

S realizací zájezdů do Nepálu počítáme! Kvůli drobným změnám podmínek při vjezdu do země nebo při návratu domů zájezdy rušit nebudeme. Nepál je od konce září 2021 nově otevřený turistům, služby, restaurace a ubytování fungují.
Aktuální povinnosti - vstup do Nepálu: splnění všech těchto podmínek: dokončené očkování, negativní PCR test (72 hod), vyplnění online registračního formuláře, vyplnění online vízového formuláře, antigenní test po příletu do Nepálu; (podrobnosti mzv.cz).
Při návratu do ČR je třeba: všichni PCR test v Nepálu (kvůli tranzitu v Dubaji) a vyplnění elektronického příjezdového formuláře před návratem; lidé s dokončeným očkováním nebo po prodělání Covidu: bez dalších povinností; ostatní: po návratu do ČR samoizolace ukončená negativním PCR testem provedeným nejdříve 5. den po návratu.


Zájezdy

  • Zpět na dlaždice
  • Řádkový seznam termínů

Nepál - Manaslu trek

Liduprázdným Himálajem kolem Manaslu s noclehy na chatách

Zájezdy v uplynulých termínech

Nepál - Everest trek přes tři sedla

Náročnější trekking pod nejvyšší horu světa Mt. Everest s noclehy na chatách

Nepál - Annapurna trek

Nejoblíbenější trek na světě - okolo Annapuren s noclehy na chatách

Nepál - Everest trek

Trekking pod nejvyšší horu světa Mt. Everest s noclehy na chatách

Bhútán - poslední Šangri-La

Pohodový treking pod sedmitisícové velikány, kláštery Bhútánu, příroda a památky Nepálu

Nepál - krajem Šerpů

Trekking v údolí Khumbu pod Mt. Everestem s podporou nosičů a noclehy na chatách

Aktivní dovolená, horské zájezdy a expedice do Nepálu

Aktivní dovolená, zájezdy a expedice do Nepálu s Alpinou jsou tou správnou volbou pro vás! Vyzkoušejte naše zájezdy do Himálaje s trekkingem a horskou turistikou a vyberte si aktivní dovolenou v Nepálu nebo Indii. Létáme z Prahy, Bratislavy nebo Vídně, snažíme se vždy najít co nejvýhodnější letenku. S námi zažijete pravé nepálské dobrodružství, nabídka dovolené Nepál 2021 čeká právě na vás!