Tanzanie

Tanzanie - Kilimanjaro - aktivní dovolená, vysokohorská turistika, safari

Tanzanie - země východní Afriky láká svou nespoutanou přírodou. Na severním území Tanzanie blízko hranic s Keňou leží nejvyšší africká hora Kilimanjaro (5896 m), na kterou se pokusíme vystoupit. Vydejte se s námi i na jedno z nejlepších afrických safari - do národních parků plných divoké zvěře.

S realizací zájezdu na Kilimanjaro počítáme! Kvůli drobným změnám podmínek při vjezdu do země nebo při návratu domů zájezdy rušit nebudeme. Tanzanie je otevřená turistům, služby, restaurace a ubytování fungují. Náš pohyb v místních vysokých horách a na safari je zcela Covid-bezpečný.
Aktuální povinnosti - vstup do Tanzanie: negativní PCR test (72 hod), vyplnění online příjezdového formuláře, kontrolní antigenní test po příletu do Tanzanie. Při návratu do ČR je třeba: vyplnění elektronického příjezdového formuláře před návratem; lidé s dokončeným očkováním nebo po prodělání Covidu: bez dalších povinností; ostatní: antigenní test před odjezdem ze země a po návratu do ČR samoizolace ukončená negativním PCR testem provedeným nejdříve 5. den po návratu.


Zájezdy

  • Zpět na dlaždice
  • Řádkový seznam termínů

Kilimanjaro, Mt. Meru a safari

Výstup na střechu Afriky s noclehy na chatách (Tanzanie)