Tanzanie

Tanzanie - Kilimanjaro - aktivní dovolená, vysokohorská turistika, safari

Tanzanie - země východní Afriky láká svou nespoutanou přírodou. Na severním území Tanzanie blízko hranic s Keňou leží nejvyšší africká hora Kilimanjaro (5896 m), na kterou se pokusíme vystoupit. Vydejte se s námi i na jedno z nejlepších afrických safari - do národních parků plných divoké zvěře.

S realizací zájezdu na Kilimanjaro dle vyhlášených Covid-podmínek počítáme! Tanzanie je otevřená turistům a situace na místě je bezproblémová. Česká vláda zařadila Tanzanii mezi černé země, kam nedoporučuje cestovat, ovšem náš pohyb v místních vysokých horách a na safari je zcela Covid-bezpečný.
Aktuální povinnosti - vstup do Tanzanie: negativní PCR test (72 hod), vyplnění online příjezdového formuláře, kontrolní antigenní test po příletu do Tanzanie. Při návratu do ČR je třeba: antigenní nebo PCR test v Tanzanii; vyplnění elektronického příjezdového formuláře před návratem a provedená rezervace na PCR test v ČR; po návratu do ČR PCR test (do 24 hod) a samoizolace ukončená dalším negativním PCR testem provedeným nejdříve 10. den po návratu; výjimky ze všech testů i samoizolace po dokončeném očkování nebo po prodělání Covidu.
Podmínky cestování do dalších zemí najdete v tabulce Alpina semafor - kam je možné s námi cestovat.


Zájezdy

  • Zpět na dlaždice
  • Řádkový seznam termínů

Kilimanjaro, Mt. Meru a safari

Výstup na střechu Afriky s noclehy na chatách (Tanzanie)