Indie

Indie - zájezdy a aktivní dovolená - hory, horská turistika, cyklistika, Himálaj...

Indie je tak obrovská, barevná a různorodá země, že ji lze jen těžko charakterizovat několika větami. Pro svou obrovskou rozlohu, svéráznou filozofii a konzervativní kastovní systém nebyla Indie na rozdíl od některých jiných asijských zemí s výjimkou velkých měst zatím příliš ovlivněna západním životním stylem, masovou turistikou a komercí. Pokud chcete v Asii najít něco skutečně původního, je Indie tou nejlepší volbou.

S realizací zájezdů do Indie počítáme! Kvůli drobným změnám podmínek při vjezdu do země nebo při návratu domů zájezdy rušit nebudeme. Indie je od 14.2.2022 otevřena všem turistům. Od 27.3.2022 je obnovena pravidelná mezinárodní letecká doprava do Indie!
Aktuální povinnosti - vstup do Indie: negativní PCR test (72 hod), po obdržení testu vyplnit online formulář, vytištěné indické vízum (vízum online formulář); (podrobnosti mzv.cz). Návrat do ČR: návrat odkudkoli je pro všechny bez jakýchkoli podmínek, tak jak tomu bylo před Covidem.


Zájezdy

  • Zpět na dlaždice
  • Řádkový seznam termínů

Ladakh - Malý Tibet pohodově

Kláštery Ladakhu i trek nalehko s podporou koní v Himálaji (Indie)

Indie - Ladakh

Treking v Ladakhu, zemi vysokých sedel

Indie - trekking v Himálajích

Údolím sněžných leopardů až do Spiti a Kinnauru nalehko s podporou nosičů

Zájezdy v uplynulých termínech

Indický Himálaj na kole

Cyklopřejezd přes Ladakh až do Kašmíru (Indie)

Aktivní dovolená, horské zájezdy a expedice do Indie

Zájezdy do Indie s Alpinou = aktivní dovolená bez starostí! Vyzkoušejte naše zájezdy do Himálaje s horskou turistikou nebo cyklistikou a vyberte si aktivní dovolenou v Indii nebo Nepálu. Do Indie létáme z Prahy, Bratislavy nebo Vídně, snažíme se vždy najít co nejvýhodnější letenku. S námi zažijete pravé indické dobrodružství. Nabídka dovolené Indie 2022 čeká právě na vás!