Černá Hora

Černá Hora - zájezdy a aktivní dovolená - hory, turistika, cyklistika, MTB, lyžování, skialp, sněžnice

Černá Hora patří k nejpřitažlivějším zemím Evropy. Najdete zde dramatické monumentální hory s vysokými skalnatými štíty, kaňony a jezery, ale je tu i řada klidnějších pohoří s pastvinami, salašemi a jejich přátelskými obyvateli - učiněný ráj pro horské turisty i cyklisty. Nelze také opomenout moře, které přijde vhod jako doplňkový odpočinek po aktivitách v horách. Pojeďte s námi, pěšky nebo na kole, poznat hory Černé Hory.
CK Alpina je největším specialistou na aktivní dovolenou v Černé Hoře! Nikde jinde nenajdete tak pestrý výběr zájezdů a tolik termínů!

S realizací letních i zimních zájezdů do Černé Hory počítáme! Kvůli drobným změnám podmínek při vejdzu do země nebo při návratu domů zájezdy rušit nebudeme. Černá Hora je otevřená turistům, služby, restaurace i ubytování fungují.
Aktuální povinnosti - vstup do Černé Hory: splnění jedné ze tří podmínek: negativní antigenní (48 hod) nebo PCR test (72 hod), dokončené očkování nebo alespoň zahájené očkování jednou dávkou vakcíny, prodělání Covidu (6 měsíců); výjimka pro děti mladší 5 let (podrobnosti mzv.cz). Návrat do ČR: vyplnění elektronického příjezdového formuláře před návratem; lidé s dokončeným očkováním nebo po prodělání Covidu: bez dalších povinností; ostatní: antigenní test před odjezdem ze země a po návratu do ČR samoizolace ukončená negativním PCR testem provedeným nejdříve 5. den po návratu. Splnění návratových podmínek není při pozemní dopravě kontrolováno.

Zájezdy

  • Zpět na dlaždice
  • Řádkový seznam termínů

Silvestrovská lyžovačka v Černé Hoře

Pohoří Durmitor a Bjelasica - lyžování v Žabljaku a Kolašinu

Silvestr v Černé Hoře na sněžnicích

Pohodové sněžnicové túry v pohoří Durmitor a Bjelasica

Zájezdy v uplynulých termínech

Krásy Černé Hory

Pohodová turistika na Durmitoru a Bjelasici, národní parky i moře

Černá Hora na kole

Pohoří Durmitor, Sinjajevina, Bjelasica, Komovi a moře

Černá Hora MTB

Náročnější terény v horách Durmitor, Sinjajevina, Žijovo a Bjelasica

Prokleté hory

Turistika v opuštěných horách na hranicích Černé Hory a Albánie

Prokletije MTB

Bikerský ráj v pohořích na hranicích Černé Hory, Albánie a Kosova

Prokletije

Přechod opuštěných pohoří Černé Hory na hranicích s Albánií

Durmitor a Bjelasica

Přechod skalnatých a pasteveckých hor (Černá Hora)

Hory Černé Hory

Turistika skalnatým Durmitorem a romantika na salaších Bjelasice

Černá Hora v zimě - Durmitor a Bjelasica

Žabljak a Kolašin - snowboarding, freeride, lyžování, sněžnice

Černá Hora na sněžnicích

Pohodové túry na sněžnicích v pohoří Durmitor a Bjelasica

Albánie na kole

Pohodové putování z Makedonie přes Albánii do Černé Hory

Aktivní dovolená a zájezdy na hory - Černá Hora 2022

Aktivní dovolená a zájezdy do Černé Hory s Alpinou jsou tou správnou volbou pro vás! Vyzkoušejte naše horské, turistické, cyklistické i zimní zájezdy na hory a vyberte si z pestré palety aktivní dovolené v Černé Hoře. Černá Hora je země s nádhernou přírodou, komercí nezkaženými lidmi a vysokými, málo navštěvovanými horami. Hory v Černé Hoře, kam míří naše zájezdy: Durmitor, Prokletije, Bjelasica, Komovi, Moračke planine a navštívíme i Skadarské jezero, přímořská městečka Bar, Budva, Kotor a samozřejmě moře...
Sportovní aktivity na našich zájezdech do Černé Hory: horská turistika, cyklistika (cykloturistika i horská cyklistika - MTB), lyžování a snowboarding. Nabízíme autobusové zájezdy pod stany (spaní v kempech nebo ve volné přírodě v horách) i s ubytováním (horské chaty, hotely), zájezdy s vlastní stravou nebo s polopenzí. Určitě si vyberete, nabídka dovolené Černá Hora 2022 čeká právě na Vás.

Podrobnější informace o Černé Hoře: Černá Hora - informace o zemi - počasí, doklady, přejezd hranic, měna, bezpečnost

Horská turistika v Černé Hoře - Cyklistika a MTB v Černé Hoře - Lyžování, skialp a sněžnice v Černé Hoře - Poznávací zájezdy

Informace o počasí a podnebí v Černé Hoře - Černá Hora - počasí