Island

Island - aktivní dovolená a poznávací zájezdy s turistikou

Island, to je země rozmanité a především téměř nedotčené přírodní krásy. Na zdánlivě malém území naleznete takovou různorodost, jako téměř nikde jinde. Je to země ledovců, sopek, gejzírů a geotermálních pramenů, fjordů, vodopádů, pastvin i vysokých nedostupných hor.

S realizací srpnového zájezdu na Island dle vyhlášených Covid-podmínek počítáme! Island je na tom z hlediska Covidu celkově nejlépe v rámci celé Evropy! Opatření na Islandu jsou rozvolněná, ale je pochopitelné, že si svou dobrou situaci nechtějí pokazit.
Aktuální povinnosti - vstup na Island: PCR nebo antigen test nikoli starší 72 hodin před nástupem na palubu letadla (platí pro všechny bez výjimek), bez karantény mohou vstoupit do země osoby s dokončeným očkování nebo osoby po prodělání Covidu; nutné je jen vyplnění online formuláře; (podrobnosti mzv.cz a covid.is). Návrat do ČR vyplnění elektronického příjezdového formuláře a splnění jedné ze tří podmínek: antigenní nebo PCR test v ČR do 5ti dnů po návratu, dokončené očkování, prodělání Covidu. Podmínky cestování do dalších zemí najdete v tabulce Alpina semafor - kam je možné s námi cestovat.


Zájezdy

  • Zpět na dlaždice
  • Řádkový seznam termínů

Island

Země ledu, ohně, polární záře a pověstí o elfech