Lyžování a snowboarding v Alpách

Zimní zájezdy a dovolená 2024 - hory, lyžování, snowboarding, freeride - snowboard, lyže, běžky, sněžnice

Perfektně upravené sjezdovky, alpská panoramata, služby na úrovni... Pojeďte s námi vykrojit řezaný oblouk v parádním manšestru, užít si šustící sníh v perfektně upravené běžecké stopě nebo vyzkoušet jízdu v prašanu!

CK PuxtravelZimní dovolenou v Alpách si vyberete z bohaté nabídky Lyžování v Alpách s CK Puxtravel: lyžování ve Francii a lyžování v Itálii


Zájezdy

  • Zpět na dlaždice
  • Řádkový seznam termínů

Lyžování a snowboarding v Alpách 2024

Zimní zájezdy do Alp a aktivní dovolená (lyžování a snowboarding) s Alpinou je ta správná volba pro vás! Vyzkoušejte naše zimní zájezdy do Alp a vyberte si z pestré palety aktivní dovolené Alpy 2019. Naše zájezdy do hor prověří vaše schopnosti i kvalitu vašeho vybavení. Ale nemusíte se obávat - zájezdy jsou určeny jak pro zkušené lyžaře a snowboardisty, kteří si vychutnají freerideové terény mimo sjezdovky, tak i pro začátečníky, kteří mají možnost vybrat z pestré palety kvalitně urolbovaných svahů. Alpy nabízejí nepřeberné množství toho nejkvalitnějšího lyžování a snowboardingu, sjezdovky pro začátečníky i pokročilé a ubytování na vysoké úrovni.

Lyžování a snowboarding v Alpách zahrnuje zájezdy do rakouských Alp, Francie a Itálie.

Mnoho zájezdů pořádáme v termínu jarních prázdnin, zkuste si vybrat podle termínu, kdy jsou jarňáky ve vašem okrese - jarní prázdniny na horách.