Snowboarding

Snowboarding - zájezdy a dovolená - hory, snowboard, freeride

Snowboarding to je především svoboda na horách. Snowboardové zájezdy s Alpinou si užijí jak vyznavači jízdy v prašanu i milovníci řezaných oblouků na sjezdovkách. Naše snowboardové zájezdy na hory míří především tam, kam ostatní nejezdí - Ukrajina, Černá Hora, Bosna a Hercegovina a Makedonie. Tak neváhejte a vydejte se s námi poznat tyto zapomenuté krajiny.

CK PuxtravelDáváte přednost dovolené v Alpách? Vyberte si z nabídky Snowboarding a lyžování v Alpách s CK Puxtravel: Francie, Itálie, Rakousko a Slovinsko.

Zájezdy

  • Zpět na dlaždice
  • Řádkový seznam termínů

Zájezdy v uplynulých termínech

Silvestr na Zakarpatské Ukrajině

Toulky krajem Nikoly Šuhaje, sněžnice, lyžování a místní folklór

Snowboarding 2024 - dovolená a zájezdy na hory

Vyzkoušejte naše snowboardové zájezdy na hory a vyberte si z pestré palety aktivní dovolené. Zájezdy snowboarding 2024 jsou určeny jak pro zkušené snowboardisty, kteří vychutnají prašan mimo sjezdovky, tak i pro začátečníky, kteří mají možnost vybrat z pestré nabídky kvalitně urolbovaných svahů. Naše zimní snowboardové zájezdy na hory míří především tam, kam ostatní nejezdí - Ukrajina, Černá Hora, Bosna a Hercegovina, Makedonie a Bulharsko. Na snowboard se s námi můžete vydat celou zimu nebo si vyberte termín podle jarních prázdnin ve vašem okrese. Tak už neváhejte a vybírejte z pestré nabídky snowboarding!

Zajímá vás zimní dovolená v Alpách? Vyberte si z nabídky Lyžování a snowboarding v Alpách s CK Puxtravel: snowboarding ve Francii a snowboarding v Itálii

Potřebujete poradit s výběrem prkna? Mrkněte na článek Jak vybrat nejvhodnější snowboard.