Bovec - rafting a canyoning a další aktivity v okolí

Všechny aktivity (rafting, canyoning, kanoe, hydrospeed, speleologie) zajišťuje místní CK a její zkušení průvodci ...

Canyoning

Canyoning je nové úžasné dobrodružství provozované ve volné přírodě. Skoky, tobogány, plavání, slaňování, ale i běžná chůze vodou …
To všechno v nádherné, běžným turistům nedostupné přírodě. V oblasti Bovce nabízíme canyoning v několika kaňonech různých obtížností…
Veškeré vybavení dostanete od nás – neopren 5 mm, neoprenovou bundu 5 mm, neoprenové boty, přílbu, případně sedací úvazek a karabiny s osmou.
Doprovázet vás budou zkušení průvodci - členové České asociace canyoningu.
Cena: Sušec (asi 4 hod) 45 €, Fratarica (pro zkušenější, asi 6 hod) 48 €

Rafting a kanoe

Řeka Soča je právem považovaná za jednu z nejkrásnějších řek v Evropě. Její průzračná smaragdová voda je pověstná a je vyhledávaná vodáky z celého světa.
Raftujeme na nejzajímavějších úsecích řeky, a i ty nejnáročnější úseky si v doprovodu zkušených průvodců sjedou i úplní začátečníci. Pro zkušenější vodáky, nebo v případě nízkého stavu vody, nabízíme splutí na nafukovacích kanoích. Vždy v doprovodu průvodců na kajacích.
Veškeré vybavení dostanete od nás - neopren 3 mm, neoprenové boty, přílbu, vodáckou bundu, plovací vestu.
Cena rafting: dolní úsek Boka - Trnovo (asi 4 hod) 35 €
Cena kanoe: dolní úsek Boka - Trnovo (asi 4 hod) 40 €

Hydrospeed

Ideální varianta splutí řeky v případě, že není zrovna ideální stav vody pro raftování. Nový a zábavný sport také pro ty, kteří nezvládnou kanoi a na rafting nemají chuť…
Řeku budete splouvat v leže na plováku, který ovládáte ploutvemi. Doprovázet vás budou průvodci na kajacích.
Veškeré vybavení dostanete od nás – neopren 5 mm, neoprenovou bundu 5 mm, neoprenové boty, přílbu, plovací vestu a ploutve.
Cena hydrospeed: dolní úsek Boka - Trnovo (asi 4 hod) 45 €

Speleologie

Budete mít možnost podívat se do podzemí ve světově vyhlášené oblasti pohoří Visokeho Kaninu.
Průlez jeskyní trvá cca 2-3 hodiny. Není to nic extrémního, ale místy se budete muset hodně ohnout ... Doprovázet vás vždy bude zkušený průvodce.
Veškeré vybavení dostanete od nás – přilbu, čelovku, sedací úvazek a karabiny s osmou. Oblečení doporučujeme spíš starší - dlouhý rukáv i nohavice (bláto v jeskyni není, spíš vlhko). Doporučujeme také pevnou obuv.
Cena speleologie: (asi 4 hod) 25 €

Můžete zažít na zájezdech CK Alpina do Slovinska a Julských Alp.