Bovec - adrenalinové aktivity v okolí

Všechny aktivity (rafting, canyoning, hydrospeed) zajišťuje místní outdoorová agentura a její zkušení a česky mluvící průvodci.

Canyoning

Canyoning je nové úžasné dobrodružství provozované ve volné přírodě. Skoky, tobogány, plavání, slaňování, ale i běžná chůze vodou. To všechno v nádherné, běžným turistům nedostupné přírodě.
V oblasti Bovce je možné vyzkoušet canyoning v několika soutěskách různých obtížností. Veškeré vybavení vám bude na místě zapůjčeno - celotělový neopren 5 mm, neoprenová bunda 5 mm, neoprenové boty, přilba, případně sedací úvazek a karabiny s osmou.
Doprovázet vás budou zkušení průvodci - členové České asociace canyoningu.
Cena canyoning: Sušec (asi 3-4 hod) 47 €, Fratarica (pro zkušenější, asi 4-5 hod) 80 €

Rafting

Řeka Soča je právem považovaná za jednu z nejkrásnějších řek v Evropě. Její průzračná smaragdová voda je pověstná a je vyhledávaná vodáky z celého světa.
Raftuje se na nejzajímavějších úsecích řeky, a i ty nejnáročnější úseky si v doprovodu zkušených průvodců sjedou i úplní začátečníci. Pro zkušenější vodáky, nebo v případě nízkého stavu vody, je možné splutí na nafukovacích kánoích. To vše vždy v doprovodu průvodců na kajacích.
Veškeré vybavení vám bude na místě zapůjčeno - neopren 3 mm, neoprenové boty, přílba, vodácká bunda, plovací vesta.
Cena rafting: dolní úsek Boka - Trnovo (asi 3-4 hod) 40 €

Hydrospeed

Ideální varianta splutí řeky v případě, že není zrovna ideální stav vody pro raftování. Nový a zábavný sport také pro ty, kteří nezvládnou kánoi a na rafting nemají chuť.
Řeku budete splouvat v leže na plováku, který ovládáte ploutvemi. Doprovázet vás budou průvodci na kajacích.
Veškeré vybavení vám bude na místě zapůjčeno - neopren 5 mm, neoprenová bunda 5 mm, neoprenové boty, přílba, plovací vesta a ploutve.
Cena hydrospeed: dolní úsek Srpenica - Trnovo (asi 3-4 hod) 47 €

Podmínky pro účast

Pro účast na všech programech je nutné umět plavat.
Účast dětí je možná od věku 10-12 let (dle fyzické zdatnosti), v doprovodu starší osoby.

Můžete zažít na zájezdech CK Alpina do Slovinska a Julských Alp

Slovinsko - zájezdy CK Alpina

 

©2018 CK Alpina - zájezdy a dovolená | e-mail ck@alpina.cz | telefon +420 548 522 652 | mobil +420 777 257 462 | Ochrana osobních údajů | odkazy