Bovec - rafting a canyoning a další aktivity v okolí

Pokud máte pojištění sjednané přes nás, veškeré informace o produktu najdete zde: https://www.alpina.cz/t/pojisteni-lecebnych-vyloh .

Pojištěné aktivity a výluky najdete ve Všeobecných pojistných podmínkách, bod 5. - sportovní činnosti.

Canyoning

Canyoning je nové úžasné dobrodružství provozované ve volné přírodě. Vodou vymleté tobogány, skoky do přírodních tůní, plavání v průzračné vodě, slaňování různě vysokých vodopádů, ale i běžná chůze vodou. To všechno v nádherné a jinak nedostupné přírodě. V oblasti Bovce nabízíme canyoning v několika kaňonech různých obtížností.

Cena obsahuje: neoprenové kalhoty a bundu 5 mm, neoprenové boty, přilbu pro canyoning, sedací úvazek a případně prostředky pro slaňování, průvodce

Rafting a kanoe

Řeka Soča je právem považovaná za jednu z nejkrásnějších řek v Evropě. Její průzračná smaragdová voda je pověstná a je vyhledávaná vodáky z celého světa. Raftujeme na nejzajímavějších úsecích řeky, a i ty nejnáročnější úseky si v doprovodu zkušených průvodců sjedou i úplní začátečníci. Pro zkušenější vodáky, nebo v případě nízkého stavu vody, nabízíme splutí na nafukovacích kanoích. Vždy v doprovodu průvodců na kajacích. Obtížnost sjížděného úseku je až WW IV (dle stavu vody).

Cena obsahuje: neopren 3 mm, plovací vestu, přilbu, vodáckou bundu, vodácké boty, pádlo, raft, průvodce

Můžete zažít na zájezdech CK Alpina do Slovinska a Julských Alp.