Příplatek za dvousedadlo

Přihlásili jste se na náš zájezd, ale obáváte se dlouhého přejezdu autobusem?

V případě, že bude autobus před odjezdem obsazen alespoň ze 70 %, a zůstanou zde ještě volná místa, můžeme vám za příplatek zajistit garanci vlastního dvousedadla. Výše příplatku se pohybuje v rozmezí cca 800-1300 Kč a odvíjí se od obsazenosti autobusu. Zájem o dvousedadlo za příplatek prosím uveďte do poznámky v přihlášce.

Pokud bude možné si garanci dvousedadla objednat, tak vás cca týden před odjezdem kontaktujeme a sdělíme vám bližší podrobnosti. Díky tomu můžeme dát příplatky průměrně výrazně nižší, než pokud bychom službu garance dvousedadla nabízeli v průběhu celého roku.

Touto službou bychom rádi vyšli vstříc těm z vás, kteří mají o vlastní dvousedadlo největší zájem, a dopřáli vám při cestování v busu větší komfort. S ohledem na zákazníky, kteří si za garanci dvousedadla připlatili, nebudeme při přípravě zasedacího pořádku ostatní klienty usazovat samostatně. Nemůžeme však garantovat, že bude autobus zcela zaplněn. Klienti, kteří si tuto službu objednají, budou mít jistotu, že jim vlastní dvousedadlo rezervujeme dopředu.