Zaslání letního katalogu Alpina 2018

Letní katalog zájezdů na rok 2018 vám zdarma zašleme po vyplnění následující žádanky. Zimní nabídku zájezdů máme pouze na internetu, zimní katalog poštou neposíláme. Hromadná rozesílka bude probíhat do poloviny ledna a poté budeme katalogy posílat denně. Všem klientům z minulých 5 let katalog zasíláme automaticky, žádanku o katalog vyplňte jen při změně adresy. Katalogy posíláme pouze po České republice a na Slovensko.

Ano Ne    (max. 6x ročně)
Ochrana proti spamu – zatrhněte „Nejsem robot“:

Obálka katalogu zájezdů CK Alpina

CK Alpina - zájezdy a aktivní dovolená - hory, turistika, cyklistika, zimní zájezdy na hory

Rumunsko, Ukrajina, Slovinsko, Černá Hora, Francie, Rusko, Norsko, Bulharsko, Itálie, Rakousko, Albánie, Makedonie, Chorvatsko, Řecko, Bosna a Hercegovina, Španělsko, Holandsko, Litva, Estonsko, Slovensko, Polsko, Německo, Švýcarsko, Maroko, Indie, Nepál, Kyrgyzstán, Peru, Malajsie, Mexiko, Etiopie, Etiopie, Kanada, Nový Zéland, Karpaty, Alpy, Dolomity, Kavkaz, Korsika, Podkarpatská Rus, Julské Alpy, Provence, Pěší turistika, Vícedenní přechody hor - trekking, Turistika - jednodenní túry, Horská turistika, Nenáročná turistika, Turistika s ubytováním, Přechody se spaním na chatách, Cyklistika pod stany i s ubytováním, Cykloturistika, Nenáročná cykloturistika, MTB speciality - horská cyklistika, Cyklistika s ubytováním, Cyklostezky, Expedice, Víkendové zájezdy, Ferraty, Vysokohorská turistika, Kurzy - outdoor, Zimní zájezdy na hory, Lyžování, Snowboarding, Freeride, Poznávací zájezdy, Zájezdy s ubytováním, Zájezdy s polopenezí, Zájezdy pro skupiny na zakázku.

 

©2018 CK Alpina - zájezdy a dovolená | e-mail ck@alpina.cz | telefon +420 548 522 652 | mobil +420 777 257 462 (+420 777ALPINA) | webdesign | odkazy