Černá Hora - lyže, snowboard, skialp a sněžnice

Černá Hora - lyžování, snowboarding, freeride, skialp a sněžnice

Vyzkoušejte netradiční zimní dovolenou na horách v Černé Hoře. Perfektně urolbované sjezdovky v Žabljaku a Kolašinu, možnosti pro freeride ve volných terénech, krásné výlety v Durmitoru a na Bjelasici na skialpech či na sněžnicích - to vše vás čeká v zimě v Černé Hoře. Zimní střediska Černé Hory poskytují ideální podmínky pro lyžování a snowboarding. CK Alpina je jediná cestovka v ČR, která do této země pořádá zimní zájezdy.

S realizací letních i zimních zájezdů do Černé Hory počítáme! Kvůli drobným změnám podmínek při vjezdu do země nebo při návratu domů zájezdy rušit nebudeme. Černá Hora je otevřená turistům, služby, restaurace i ubytování fungují.
Aktuální povinnosti - vstup do Černé Hory: splnění jedné ze tří podmínek: dokončené očkování, prodělání Covidu (6 měsíců), negativní antigenní (48 hod) nebo PCR test (72 hod); výjimka pro děti mladší 12 let (podrobnosti mzv.cz). Návrat do ČR: vyplnění elektronického příjezdového formuláře před návratem; lidé s dokončeným očkováním nebo po prodělání Covidu: bez dalších povinností; ostatní: antigenní test před odjezdem ze země a v ČR PCR test provedený 5. až 7. den po návratu. Splnění návratových podmínek není při pozemní dopravě kontrolováno.


Zájezdy

  • Zpět na dlaždice
  • Řádkový seznam termínů

Zájezdy v uplynulých termínech

Černá Hora v zimě - Durmitor a Bjelasica

Žabljak a Kolašin - snowboarding, freeride, lyžování, sněžnice

Černá Hora na sněžnicích

Pohodové túry na sněžnicích v pohoří Durmitor a Bjelasica

Silvestrovská lyžovačka v Černé Hoře

Pohoří Durmitor a Bjelasica - lyžování v Žabljaku a Kolašinu

Silvestr v Černé Hoře na sněžnicích

Pohodové sněžnicové túry v pohoří Durmitor a Bjelasica

Podívejte se také na seznam všech našich zájezdů do Černé hory.