10 důvodů, proč jet s Alpinou

1. Patříme k nejúspěšnějším CK v oblasti aktivní dovolené. Jsme jedničkou v organizaci zájezdů do Provence, na Korsiku, do Černé Hory, na Ukrajinu, do Norska, ... Najdete u nás také největší výběr ferratových zájezdů a horských přechodů.
2. Jezdíme tam, kam ostatní nejezdí! Nabízíme například nejširší nabídku zájezdů na Balkán (a to i v zimě).
3. Jsme zavedená firma. Na trhu působíme už od roku 2001 a s organizací zájezdů máme dlouholeté zkušenosti. Jsme dlouhodobě ekonomicky stabilní a neustále rosteme.
4. Aktivní dovolená pro všechny. Naše zájezdy jsou různé náročnosti. Denní program má obvykle lehčí a těžší variantu, takže spolu mohou jet i páry a skupiny s různými požadavky. Vítáni jsou samozřejmě také jednotlivci. Často spolu posíláme do jedné destinace i více programů v jednom autobusu, takže se pak jednotlivých programů účastní menší skupinky a někdy je možné programy mezi sebou i kombinovat.
5. Programy nabízíme ve více termínech. V počtu vypsaných termínů nemáme konkurenci. Pokud musíme některý zájezd zrušit, činíme tak po zralé úvaze a v dostatečném předstihu a snažíme se přihlášeným klientům tuto nepříjemnost kompenzovat. V roce 2017 jsme zrušili termín pouze 2 % přihlášených a polovina z nich si u nás vybrala jinou alternativu.
6. Vše lze vyřídit online. Přihlášení od začátku až do konce vyřídíte elektronicky. Platbu za zájezd můžete poslat bankovním převodem, slovenští klienti mohou platit na náš euro účet.
7. Na naše zájezdy sami jezdíme, většinu destinací dobře známe. Budete-li mít jakékoli dotazy k zájezdům, rádi vám z vlastních zkušeností poradíme.
8. Našich klientů si vážíme. Našim cílem je, abyste na čas strávený s Alpinou rádi vzpomínali a rádi se k nám vraceli. Proto každý rok na základě vaší zpětné vazby i doporučení průvodců vylepšujeme programy našich zájezdů.
9. Opravdová dovolená. Abyste si mohli svou dovolenou co nejvíce užít, snažíme se pro vás zajistit stravování na všechny zájezdy, kde je to možné. Dostanete buď místní snídani nebo polopenzi, nebo na stanových zájezdech či zájezdech se spaním v mobilhomech naši alpiňáckou polopenzi.
10. Naši průvodci destinace dobře znají a snaží se na zájezdech vytvářet přátelskou atmosféru. Na jednotlivé programy často posíláme společně i více průvodců, aby byla zajištěna bezpečnost všech účastníků a v případě potřeby bylo možné skupinu rozdělit.

Podívejte se také, jak vypadají naše zájezdy a jak se na zájezd přihlásit.

 

©2018 CK Alpina - zájezdy a dovolená | e-mail ck@alpina.cz | telefon +420 548 522 652 | mobil +420 777 257 462 (+420 777ALPINA) | webdesign | odkazy