Informace k zájezdu
Gruzie - lyžování ve Svanetii

Úvodní stránka zájezdu Gruzie - lyžování ve Svanetii ( Gruzie, Kavkaz, Daleké cesty, Zimní zájezdy na hory, Letecké zájezdy, Lyžování & SNB )

CHARAKTERISTIKA A NÁROČNOST 1-3

Jedná se o pohodový lyžařský zájezd s příchutí exotiky. Třeba počítat s tím, že Gruzie je východní země, kde kvalita sjezdovek i služeb nedosahuje kvality evropského standardu. To vše je však vyváženo úchvatnými scenériemi hor centrálního Kavkazu a gruzínskou pohostinností.

SNOWBOARD, LYŽE, FREERIDE - Střediska mají sjezdovky ve výšce 2260-3165 metrů s několika sedačkovými lanovkami. Příznivci ježdění ve volném terénu si přijdou na své na svazích hory Tetnuldi a Hatsvali, je zde mnoho možností jízdy v hlubokém sněhu a v lese v blízkosti vleků.
Program na sjezdovkách, při lyžování a snowboardingu i freeridu je individuální. Průvodce na tomto zájezdu plní převážně funkci delegáta, stará se o vaše pohodlí a organizaci zájezdu mimo svah, poradí vám vhodné terény pro lyžování v upraveném terénu i možnosti jízdy v prašanu v okolí sjezdovek. Pro jízdy ve volném terénu doporučujeme využít služeb místního guida (za příplatek).

LETENKY

Termín zájezdu může být po dohodě s účastníky mírně pozměněn (o 1-2 dny) s ohledem na nejlevnější a nejvýhodnější nabídku letenek. Obecně platí - čím dříve se přihlásíte, tím levnější letenky pro vás budou. Uvedená cena je orientační. Odlétáme z Prahy. V případě vašeho zájmu letět z jiného letiště nám to prosím sdělte, ne vždy je však jiné odletové místo možné.
Více informací o koupi letenek a placení zájezdu.

POJIŠTĚNÍ

V ceně zájezdů není zahrnuto cestovní pojištění ani pojištění storna zájezdu. Účastníkům zájezdů CK Alpina nabízíme možnost zprostředkování zahraničního cestovního pojištění i pojištění storna zájezdu od pojišťovny Generali, a.s. Ti, co cestují častěji, si mohou sjednat členství v alpském spolku Alpenverein, jehož pojištění pokrývá téměř všechny rizikové sportovní aktivity a platí jeden kalendářní rok.