Práce v CK - průvodci

Hledáme nové průvodce a průvodkyně

Příjem nových přihlášek je pro letošní rok již pozastaven. Děkujeme za zájem a pokud jste se nestihli přihlásit, rádi se s Vámi uvidíme za rok.

Pro sezónu 2019 a další dlouhodobou spolupráci hledáme šikovné průvodce. Nejvíce volných pozic máme na našich zájezdech kategorie Nenáročná cyklistika a Nenáročná turistika, přivítáme však i zájemce o další typy zájezdů. Pro bližší představu si můžeš prostudovat naše stránky, ať víš, kam a jak jezdíme (více se dozvíš také na FB, Google+, nebo z našeho Youtube kanálu).

Abychom se se zájemci lépe seznámili, probíhá u nás výběr v několika navazujících krocích. Nejprve tě poprosíme o vyplnění online dotazníku. Tento dotazník potřebujeme nejpozději do 10. 2. 2019. Všem zájemcům, kteří formulář vyplní, se do konce února ozveme a s vybranými uchazeči si popovídáme i telefonicky. Následuje celodenní setkání (v sobotu 16. 3. či v neděli 24. 3., dle vlastní volby) plné aktivit, během kterého budeš mít příležitost potkat se s budoucími kolegy, zeptat se na vše co Tě zajímá a prohlédnout si prostory naší cestovní kanceláře. Jako poslední krok, před vstupem do první Alpiňácké sezóny, čeká každého nováčka víkendové školení. Letos se bude odehrávat na Vysočině v termínu 12. - 14. 4. 2019.

Jak poznáš, že zapadneš mezi nás?

Co od nás můžeš očekávat?

Máš zájem?

Směle do toho, tady najdeš náš dotazník.

Další aktuální pracovní pozice
Průvodci CK Alpina na ProAlpině 2015