Horská turistika na Ukrajině

Ukrajina - horská turistika - pohodové jednodenní túry nebo náročnější vícedenní přechody hor

Zakarpatská Ukrajina neboli Podkarpatská Rus, to jsou především téměř liduprázdné hory, vzdušné svobodné poloniny, roubené salaše se šindelovou střechou, stáda ovcí, přívětiví bačové a vesničky rozeseté po kopcích. To vše nám rychle přiroste k srdci a navíc se zde domluvíme i česky.
Z našich turistických zájezdů na Ukrajinu si můžete vybrat vícedenní přechody hor, horskou turistiku s jednodenními výlety nebo nenáročnou turistiku za poznáním, zájezdy s ubytováním nebo pod stan, s polopenzí nebo vlastní stravou. Zakarpatská Ukrajina patří k naší nejsilnější destinaci a naše nabídka zájezdů na Ukrajinu je největší v ČR!

Brutální ruská invaze na Ukrajinu stále trvá, část ukrajinské země je zatím okupována, Rusko bombarduje civilní cíle po celé zemi. Přestože si přejeme, aby Ukrajina zvítězila a válka tak skončila, tak v současné chvíli nelze předvídat, kdy se tak stane. Proto jsme byli nuceni letní zájezdy na Ukrajinu zrušit. Ale jakmile válka skončí, jsme připraveni ihned vypsat zájezdy na Ukrajinu a pomoci tak znovu nastartovat turismus směřující do této úžasné země.


Zájezdy

  • Zpět na dlaždice
  • Řádkový seznam termínů

Zájezdy v uplynulých termínech

Krásy Zakarpatské Ukrajiny

Jednodenní túry krajem Nikoly Šuhaje: Boržava, Siněvirský NP, Koločava

Přechod polonin Zakarpatské Ukrajiny

Černohorská polonina, Rachovské hory a Boržava (Ukrajina)

Poloniny Zakarpatské Ukrajiny

Nejvyšší vrcholy polonin Černohorské, Svidovecké a Boržavy