Informace k zájezdu
Barma - usměvavá, tajemná a zlatá

Úvodní stránka zájezdu Barma - usměvavá, tajemná a zlatá ( Barma, Daleké cesty, Turistika nenáročná, Letecké zájezdy, Novinky )

CHARAKTERISTIKA A NÁROČNOST 2

Na zájezdu při relativně méně náročných túrách navštívíme a poznáme nejzajímavější místa Barmy. Pěší výlety se střídají s poznávacími, odpočinkovými a přejezdovými dny. Abychom se vyhnuli dlouhým náročným pozemním transferům, na místě využijeme i 2 místní přelety. Pozemní přejezdy jsou zajištěny dopředu smluveným minivanem nebo v horách terénními auty, které budou k dispozici jen pro naši skupinu. Všechny túry i další program absolvujeme nalehko jen s věcmi potřebnými na den, aktuálně nepotřebné věci budou buď uložené na ubytování, nebo nám je bude převážet minivan, případně v horách předem sjednané terénní auto. Délka túr je průměrně okolo 20 km s převýšením nejčastěji 250 - 350 m ve výstupu a totéž v sestupu. Výjimkou je o něco náročnější výstup na Mt. Victoria, kde je převýšení cca 650 m ve stoupání i klesání. Náročnost zvyšuje tropické klima s vyššími denními teplotami, v nížinách bývá přes den kolem 25-35 °C a vyšší vlhkost vzduchu. V horách lze čekat teploty kolem 20-25°C. Pojedeme ve skupině do 13 cestovatelů.

LETENKY

Termín zájezdu může být po dohodě s účastníky mírně pozměněn (o 1-2 dny) s ohledem na nejlevnější a nejvýhodnější nabídku letenek. Obecně platí - čím dříve se přihlásíte, tím levnější letenky pro vás budou. Uvedená cena je orientační. Odlétáme z Prahy. V případě vašeho zájmu letět z jiného letiště nám to prosím sdělte, ne vždy je však jiné odletové místo možné.
Více informací o koupi letenek a placení zájezdu.

POJIŠTĚNÍ

V ceně zájezdů není zahrnuto cestovní pojištění ani pojištění storna zájezdu. Účastníkům zájezdů CK Alpina nabízíme možnost zprostředkování zahraničního cestovního pojištění i pojištění storna zájezdu od pojišťovny Generali, a.s. Ti, co cestují častěji, si mohou sjednat členství v alpském spolku Alpenverein, jehož pojištění pokrývá téměř všechny rizikové sportovní aktivity a platí jeden kalendářní rok.

FOTOGALERIE Z MINULÝCH ZÁJEZDŮ

Články od průvodce zájezdu Davida Hainalla - V Barmě byl nalezen kámen za 4 miliardy korun, Kohoutí zápasy, Výprava do Barmy, Mystická Barma, Autentická Barma, Mandalajský trh s jadeitem, O jezeře Inle.