Informace k zájezdu
Gruzie - Svanetie

Úvodní stránka zájezdu Gruzie - Svanetie ( Gruzie, Kavkaz, Daleké cesty, Turistika horská, Letecké zájezdy, Novinky )

CHARAKTERISTIKA A NÁROČNOST 2-3

Čekají nás jednodenní túry nalehko, převážně nižší až střední obtížnosti (náročnější je výstup 3. den, který však lze zkrátit). Na třídenní přechod si do malého batůžku nabalíme jen to nejnutnější, nocleh i stravu budeme mít zajištěnou u místních. Tento trek je střední obtížnosti, denně nás čeká 6-8 hodin pohodové chůze i s pauzami a se základním převýšení 600-800 metrů nahoru a totéž dolů. Veškeré trasy jsou turistické, bez lezení či překonávání ledovců. Zájezd je omezen na skupinu maximálně 14 cestovatelů. Aktuálně nepotřebné věci budeme mít uschované na ubytování, při třídenním přechodu bude možné nechat nepotřebné věci na ubytování v Mestii.

LETENKY

Termín zájezdu může být po dohodě s účastníky mírně pozměněn (o 1-2 dny) s ohledem na nejlevnější a nejvýhodnější nabídku letenek. Obecně platí - čím dříve se přihlásíte, tím levnější letenky pro vás budou. Uvedená cena je orientační. Odlétáme z Prahy. V případě vašeho zájmu letět z jiného letiště nám to prosím sdělte, ne vždy je však jiné odletové místo možné.
Více informací o koupi letenek a placení zájezdu.

POJIŠTĚNÍ

V ceně zájezdů není zahrnuto cestovní pojištění ani pojištění storna zájezdu. Účastníkům zájezdů CK Alpina nabízíme možnost zprostředkování zahraničního cestovního pojištění i pojištění storna zájezdu od pojišťovny Generali, a.s. Ti, co cestují častěji, si mohou sjednat členství v alpském spolku Alpenverein, jehož pojištění pokrývá téměř všechny rizikové sportovní aktivity a platí jeden kalendářní rok.