Informace k zájezdu
Picos de Europa

Úvodní stránka zájezdu Picos de Europa ( Španělsko, Evropa letecky, Turistika horská, Letecké zájezdy, Novinky )

CHARAKTERISTIKA A NÁROČNOST 2-3

V Picos de Europa absolvujeme jednodenní túry nižší až střední obtížnosti nalehko. Jedná se o klasickou horskou turistiku po běžných horských stezkách, na trase nejsou žádné technicky obtížné partie. Denní převýšení je různorodé, nejčastěji mezi 500-900 m nahoru a totéž dolů. Na túrách budeme většinu dní trávit mezi 5-7 hodinami včetně pauz. Téměř všechny túry lze zkracovat a kdykoliv je možné si zařadit odpočinkový den. Pojedeme v malé skupině do 14 cestovatelů.

LETENKY

Termín zájezdu může být po dohodě s účastníky mírně pozměněn (o 1-2 dny) s ohledem na nejlevnější a nejvýhodnější nabídku letenek. Obecně platí - čím dříve se přihlásíte, tím levnější letenky pro vás budou. Uvedená cena je spíše orientační, může být nižší i vyšší. Odlétáme z Prahy. V případě vašeho zájmu letět z jiného letiště nám to prosím sdělte, ne vždy je však jiné odletové místo možné.
Více informací o koupi letenek a placení zájezdu.

POJIŠTĚNÍ

V ceně zájezdů není zahrnuto cestovní pojištění ani pojištění storna zájezdu. Účastníkům zájezdů CK Alpina nabízíme možnost zprostředkování zahraničního cestovního pojištění i pojištění storna zájezdu od pojišťovny Generali, a.s. Ti, co cestují častěji, si mohou sjednat členství v alpském spolku Alpenverein, jehož pojištění pokrývá téměř všechny rizikové sportovní aktivity a platí jeden kalendářní rok.