Informace k zájezdu
Pyreneje - pohodová turistika (letecky)

Úvodní stránka zájezdu Pyreneje - pohodová turistika (letecky) ( Španělsko, Evropa letecky, Turistika nenáročná, Letecké zájezdy, Novinky )

CHARAKTERISTIKA A NÁROČNOST 2

Užijeme si jednodenní túry po horských národních parcích a úchvatných kaňonech. Na túry budeme vyrážet nalehko jen s malým batůžkem na den, všechny ostatní věci budeme mít uloženy v místě ubytování či v autě. Hlavní túry jsou méně až středně náročnou turistikou po horských stezkách, které jsou v Pyrenejích většinou kamenité. Skalnaté mírně náročnější partie jsou vzácně jen na několika málo krátkých úsecích. Ve většině případů jsou túry pohodové, kratší a fyzicky méně náročné (převýšení 200-600 m nahoru a totéž dolů, délka túry nejčastěji 5-6 hod včetně přestávek, většinu túr lze zkrátit). Kteroukoliv túru lze vynechat a zařadit si vlastní program či odpočinek.

LETENKY

Termín zájezdu může být po dohodě s účastníky mírně pozměněn (o 1-2 dny) s ohledem na nejlevnější a nejvýhodnější nabídku letenek. Obecně platí - čím dříve se přihlásíte, tím levnější letenky pro vás budou. Uvedená cena je spíše orientační, může být nižší i vyšší. Odlétáme z Prahy. V případě vašeho zájmu letět z jiného letiště nám to prosím sdělte, ne vždy je však jiné odletové místo možné.
Více informací o koupi letenek a placení zájezdu.

POJIŠTĚNÍ

V ceně zájezdů není zahrnuto cestovní pojištění ani pojištění storna zájezdu. Účastníkům zájezdů CK Alpina nabízíme možnost zprostředkování zahraničního cestovního pojištění i pojištění storna zájezdu od pojišťovny Generali, a.s. Ti, co cestují častěji, si mohou sjednat členství v alpském spolku Alpenverein, jehož pojištění pokrývá téměř všechny rizikové sportovní aktivity a platí jeden kalendářní rok.