Cyklistika na Korsice

Korsika na kole - cyklozájezdy - cykloturistika i nenáročná cyklistika

Korsika je právem nazývána "pohořím v moři". Najdeme zde hluboko rozeklaná, ostrá a divoká pohoří, skalní věže, křišťálově čistá jezera, i rozsáhlé lesy, malebné zátoky a dlouhé kilometry písečných pláží. Korsika nabízí vynikající podmínky pro cyklistiku, kterou lze vhodně doplňovat častým koupáním v moři nebo sladkovodních tůních a potocích. Některé výjezdy nám usnadní autobus a nás bude čekat jen mnohakilometrový sešup z hor k moři.

S realizací zájezdů do Francie dle vyhlášených Covid-podmínek počítáme! Francie je otevřená turistům, situace se tam zlepšuje a opatření se postupně rozvolňují.
Aktuální povinnosti - vstup do Francie: negativní PCR test (72 hod), vyplnění čestného prohlášení (podrobnosti mzv.cz), možnost antigenu, úlevy pro očkované a po prodělání Covidu zatím nebyly zavedeny. Při návratu do ČR je třeba: vyplnění příjezdového formuláře, PCR test do 5 dní po příjezdu (výjimky pro očkované a po Covidu) a nosit respirátor. Návratový PCR test si můžete udělat přímo na Zvonařce po výstupu z autobusu za zvýhodněnou cenu 990 Kč na odběrovém místě Hola Biolabs. Výsledky obdržíte stejný den odpoledne. Ale je pravděpodobné, že do léta padne i nutnost PCR testů. Podmínky cestování do zahraničí najdete v tabulce Alpina semafor - kam je možné s námi cestovat.Zájezdy

  • Zpět na dlaždice
  • Řádkový seznam termínů

Hory a moře Korsiky na kole

Cyklistika v okolí Corte a Porta

Pobřeží Korsiky na kole

Ostrov tisíce vůní - cykloturistika přes hory i kolem moře

Korsika na kole pro aktivní rodinky

Nenáročná cyklistika v okolí Porta a Saint Florent

Korsika - silniční cyklistika

Po stopách Tour de France v okolí Corte a Porta