Informace k zájezdu
Kostarika

Úvodní stránka zájezdu Kostarika ( Kostarika, Daleké cesty, Turistika nenáročná, Letecké zájezdy )

CHARAKTERISTIKA A NÁROČNOST 2

Zájezd je zaměřen na méně a středně náročnou horskou a tropickou turistiku. Budeme chodit s malým batůžkem nalehko. Túry jsou s menším převýšením od 100 do 600 m nahoru a totéž dolů, náročnost mírně zvyšuje tropické klima. Na denních túrách budeme denně trávit 4-6 hod včetně pauz. Chodí se po pralesních a horských stezkách, které mohou být místy bahnité, místy vedou po zvětralé lávě.

LETENKY

Termín zájezdu může být po dohodě s účastníky mírně pozměněn (o 1-2 dny) s ohledem na nejlevnější a nejvýhodnější nabídku letenek. Obecně platí - čím dříve se přihlásíte, tím levnější letenky pro vás budou. Uvedená cena je orientační. Odlétáme z Prahy. V případě vašeho zájmu letět z jiného letiště nám to prosím sdělte, ne vždy je však jiné odletové místo možné.
Více informací o koupi letenek a placení zájezdu.

POJIŠTĚNÍ

V ceně zájezdů není zahrnuto cestovní pojištění ani pojištění storna zájezdu. Účastníkům zájezdů CK Alpina nabízíme možnost zprostředkování zahraničního cestovního pojištění i pojištění storna zájezdu od pojišťovny Generali, a.s. Ti, co cestují častěji, si mohou sjednat členství v alpském spolku Alpenverein, jehož pojištění pokrývá téměř všechny rizikové sportovní aktivity a platí jeden kalendářní rok.