Francie: Předvánoční lyžování v Les 2 Alpes

Zahájení sezóny v Les 2 Alpes s luxusním ubytováním (Francie)

Letošní lyžařskou sezónu zahájíme ve francouzském středisku Les 2 Alpes, situovaném v jižních Alpách, konkrétně v oblasti Isere. Resort se nachází na úpatí masivu La Meije (3 983 m) a za posledních pár let se vyšvihl na jeden z nejlepších ve Francii. Středisko je známé svojí vertikální mohutností (převýšení téměř 2 300 m) a výborným podmínkám pro freeridery.

Čeká nás 240 km sjezdovek, spousta polyžařského vyžití a hlavně luxusní 4* rezidence s wellness. Velkým lákadlem je i rozlehlý ledovec, který poskytuje 100 % záruku sněhu celý rok! V nejvyšších partiích sjezdovek se otevírají úžasné výhledy na okolní hory. Navíc termín je prakticky ideální - zima už je v plném proudu a sněhu je dost. A návrat? Zpátky doma budete včas a zbyde vám ještě spoustu prostoru na nákup dárků a řešení všech ostatních vánočních záležitostí :)

Program zájezdu

  • 1. den: Odjezd z Brna přes Prahu v odpoledních hodinách.
  • 2.-9. den: Tak hlavně spousta lyžování a snowboardingu! Ale taky saunování, plavání, bruslení, pití vína, odpočinek, gastronomické výpravy po restauracích, relaxace, mejdany po barech, … to vše v libovolném poměru a množství, jak je každému libo. Středisko Les 2 Alpes nabízí parádní svahy všech obtížností ve vertikálním rozsahu 2.300 metrů! Na vršku je ledovec, takže sníh bude, i kdyby měl letos Martin místo bílého koně jezdit na skateboardu. O zbytek se postará zázemí střediska a luxusní residence, kde budeme bydlet.
  • 10. den: Příjezd do Brna přes Prahu v brzkých ranních hodinách.

Ubytování

7x v 4, 6 nebo 8lůžkových apartmánech v residenci Cortina, která se nachází v srdci celého resortu, v jižní části městečka. Celá residence září novotou a patří k těm nejkrásnějším v celém resortu. Apartmány jsou prostorné a luxusně zařízené. Pro hosty residence je k dispozici wellnes se saunou a výřivkou. K nejbližší lanovce je to necelých 200 m.

Stravování

Z vlastních zdrojů. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyňku, kde si můžete pohodlně uvařit. V celém středisku se nachází dobře zásobený supermarket, několik menších obchodů a spousta restaurací, pizzerií nebo steakbarů. Na svazích a u lanovek je spousta hospůdek a bufetů, takže ani přes den nemusíte hladovět.

Nutné vybavení: Něco, na čem si zajezdíte na svahu, ovšem pokud se Vám s tím nechce vláčet, na místě je i spousta půjčoven lyžařského vybavení. Všem doporučujeme mít během pobytu na sjezdovkách lyžařskou přilbu. Pro vstup do bazénu je vyžadována koupací čepice.

Doprava: Do autobusu je z kapacitních důvodů možné vzít pouze následující zavazadla: 1 pár lyží (rozměr zavazadla 190x25x16 cm) nebo 1 snowboard (180x35x18 cm), 1 tašku na boty (38x60x35 cm - lyžáky musí být v samostatném zavazadle), 1 cestovní zavazadlo do 25 kg (70x50x40 cm), 1 palubní zavazadlo do 5 kg (35x30x15 cm).

Další informace k zájezdu

Nástupní místa: Brno, Praha

CK PuxtravelTento zájezd pořádáme ve spolupráci se sesterskou CK PUXtravel, která pořádá zimní zájezdy do Alp - lyžování ve Francii - Les 2 Alpes

Francie: Předvánoční lyžování v Les 2 Alpes

Francie: Předvánoční lyžování v Les 2 Alpes