Informace k zájezdu
Barma na kole

Úvodní stránka zájezdu Barma na kole ( Barma, Daleké cesty, Cykloturistika nenáročná, Letecké zájezdy, Cyklistické zájezdy )

CHARAKTERISTIKA A NÁROČNOST 2

Na zájezdu při relativně méně náročných cykloetapách navštívíme a poznáme nejzajímavější místa Barmy. Cykloetapy se střídají s poznávacími, odpočinkovými a přejezdovými dny. Abychom se vyhnuli dlouhým náročným pozemním transferům, na místě využijeme i 2 místní přelety. Pozemní přejezdy jsou zajištěny dopředu smluveným minivanem, který bude k dispozici jen pro naši skupinu. Všechny cykloetapy i další program absolvujeme nalehko jen s věcmi potřebnými na den, všechny aktuálně nepotřebné věci budou buď uložené na ubytování, nebo nám je bude převážet minivan. Kvalitní značková horská kola odpovídající velikosti si půjčíme na místě, vzhledem k místním leteckým přeletům si půjčíme kolo vždy jen pro danou oblast. Délka cykloetap je 25-60 km a převýšení malé, většinou do 200 m, při jedné etapě nastoupáme pozvolna cca 500 m. Všechny etapy lze různě zkracovat nebo prodlužovat. Náročnost zvyšuje tropické klima s vyššími denními teplotami, v nížinách kolem 25-30 °C. Pojedeme ve skupině maximálně 14 cestovatelů.

LETENKY

Termín zájezdu může být po dohodě s účastníky mírně pozměněn (o 1-2 dny) s ohledem na nejlevnější a nejvýhodnější nabídku letenek. Obecně platí - čím dříve se přihlásíte, tím levnější letenky pro vás budou. Uvedená cena je orientační. Odlétáme z Prahy. V případě vašeho zájmu letět z jiného letiště nám to prosím sdělte, ne vždy je však jiné odletové místo možné.
Více informací o koupi letenek a placení zájezdu.

POJIŠTĚNÍ

V ceně zájezdů není zahrnuto cestovní pojištění ani pojištění storna zájezdu. Účastníkům zájezdů CK Alpina nabízíme možnost zprostředkování zahraničního cestovního pojištění i pojištění storna zájezdu od pojišťovny Generali, a.s. Ti, co cestují častěji, si mohou sjednat členství v alpském spolku Alpenverein, jehož pojištění pokrývá téměř všechny rizikové sportovní aktivity a platí jeden kalendářní rok.

FOTOGALERIE Z MINULÝCH ZÁJEZDŮ

Články od průvodce zájezdu Davida Hainalla - V Barmě byl nalezen kámen za 4 miliardy korun, Kohoutí zápasy, Výprava do Barmy, Mystická Barma, Autentická Barma, Mandalajský trh s jadeitem, O jezeře Inle.