Informace k zájezdu
Barma na kole

Úvodní stránka zájezdu Barma na kole ( Barma, Cykloturistika nenáročná, Cykloturistika, Daleké cesty, Cyklistické zájezdy )

NáročnostLetenkyPojištění léčebných výlohPojištění storna

CHARAKTERISTIKA A NÁROČNOST 2

Na zájezdu při relativně méně náročných cykloetapách navštívíme a poznáme nejzajímavější místa Barmy. Cykloetapy se střídají s poznávacími dny, jednou vyrazíme i na jednodenní horskou túru. Abychom se vyhnuli dlouhým náročným pozemním transferům, na místě využijeme i 3 místní přelety. Pozemní přejezdy jsou zajištěny dopředu smluveným minivanem, který bude k dispozici jen pro naši skupinu. Všechny cykloetapy i další program absolvujeme nalehko jen s věcmi potřebnými na den, všechny aktuálně nepotřebné věci budou buď uložené na ubytování, nebo nám je bude převážet minivan. Kvalitní značková horská kola odpovídající velikosti si půjčíme na místě, vzhledem k místním leteckým přeletům si půjčíme kolo vždy jen pro danou oblast. Délka cykloetap je 30-50 km a převýšení malé, většinou do 200 m, při jedné etapě nastoupáme pozvolna cca 500 m. Všechny etapy lze různě zkracovat nebo prodlužovat. Náročnost zvyšuje tropické klima s vyššími denní teplotami, v nížinách kolem 25-30 °C. Pojedeme ve skupině maximálně 11 cestovatelů.

LETENKY

Termín zájezdu může být po dohodě s účastníky mírně pozměněn (o 1-2 dny) s ohledem na nejlevnější a nejvýhodnější nabídku letenek. Obecně platí - čím dříve se přihlásíte, tím levnější letenky pro vás budou. Uvedená cena je orientační. Zpravidla odlétáme z Prahy. V případě vašeho zájmu letět z Vídně či z jiného letiště nám to prosím sdělte, ne vždy je však jiné odletové místo možné.
Více informací o koupi letenek a placení zájezdu.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

V ceně zájezdu není zahrnuto cestovní pojištění, proto doporučujeme si ho sjednat.
Na tento zájezd nabízíme 3 varianty pojištění:
1) cestovní pojištění UNIVERSAL sportovec na území svět (s max. krytím do 3 mil. Kč) od Generali: na 19 dní za 1235 Kč.
2) cestovní pojištění UNIVERSAL sportovec na území svět s vyšším pojistným limitem (s max. krytím do 100 mil. Kč) od Generali: na 19 dní za 1520 Kč.
Těm z vás, kteří si pojištění Generali u nás objednají, pošleme kartičku pojištění před odletem emailem.
3) členství v rakouském alpském svazu Alpenverein s celoročním pojištěním za 1690 Kč.

POJIŠTĚNÍ STORNA

Účastníkům zájezdu nabízíme možnost zprostředkování pojištění storna zájezdu pro případ vážné nemoci či úrazu u pojišťovny Generali až do pojistného limitu 100000 Kč, které pokrývá cenu zájezdu včetně letenky. Pojištění storna je možné sjednat pouze s pojištěním léčebných výloh. Informace k limitům pojistného plnění a ceny najdete zde - pojištění storna zájezdů.

FOTOGALERIE Z MINULÝCH ZÁJEZDŮ

Články od průvodce zájezdu Davida Hainalla - V Barmě byl nalezen kámen za 4 miliardy korun, Kohoutí zápasy, Výprava do Barmy, Mystická Barma, Autentická Barma, Mandalajský trh s jadeitem, O jezeře Inle.